60 osób znalazło pracę w restauracji McDonald's w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 27.11.2020 13:40, INFORMACJA PRASOWA
W sobotę (28 listopada) zostanie otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Andrychowie. Lokal mieści się przy ul. Biała Droga 1A, przy skrzyżowaniu z ulicą Krakowską.
60 osób znalazło pracę w restauracji McDonald's w Andrychowie

Od soboty restauracja w Andrychowie razem z linią McDrive dla zmotoryzowanych gości będzie otwarta codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Wnętrze restauracji zaprojektowano w stylu Geometry, który dzięki nietypowym kształtom i wzorom tworzy niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Lokal utrzymany jest w stonowanej kolorystyce z wybijającym się odcieniem żółtego. Na zewnątrz lokalu znajdują się stojaki dla rowerów oraz parking z 35 miejscami dla samochodów osobowych.

- Restauracja w Andrychowie jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oferuje także dostęp do darmowego Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 12 menedżerów - informuje biuro prasowe McDonald's Polska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zsibord, 27.11.2020 23:15

Ciężka praca i wyzysk za małe pieniądze. Współczuje tym ludziom

oshin22, 27.11.2020 14:21

Będą czytać Pana Tadeusza ? ;-)