reklama
reklama

Rusza rozbiórka mostu. Zaczynają się objazdy

Gospodarka, Wiadomości, 30.08.2021 22:52, eł

Kierowcy będą musieli mocno nadkładać drogi.

Rusza rozbiórka mostu. Zaczynają się objazdy

Już we wtorek (31 sierpnia) zaczyna się rozbiórka starego mostu w Skawinkach, na drodze powiatowej nr 1707K, prowadzącej z Brodów do Palczy. Przez dobrych kilka miesięcy kierowcy skazani będą na wielokilometrowe objazdy.

Od dawna osoby jeżdżące drogą powiatową przez Skawinki alarmowały, że stan tamtejszego mostu jest zły. Za kilka miesięcy ich obawy o wytrzymałość przeprawy odejdą w niepamięć, bowiem zastąpi ją nowa, znacznie solidniejsza. Zanim to jednak nastąpi, czekają ich wielokilometrowe objazdy. Taka sytuacja potrwa przez cały czas rozbiórki istniejącego mostu i budowy nowego. A wykonawca ma pięć miesięcy na realizację inwestycji.

Objazdy zostały wytyczone przez Leśnicę, Stronie, Zachełmną, Baczyn oraz Palczę, zgodnie z załączoną mapką. A zatem kierowcy, który w normalnych warunkach mieliby do pokonania niewielki odcinek drogi, zmuszeni będą robić sporą pętlę. Piesi natomiast mogą przechodzić przez teren Szkoły Podstawowej w Skawinkach, trasą wyznaczoną barierami.


Foto: Starostwo Powiatowe w Wadowicach


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy