reklama

Rusza budowa basenu. Od czwartku zamknięty parking

, Gospodarka, Wiadomości, 04.04.2018 19:00, PG
Ważna informacja dla mieszkańców.
Rusza budowa basenu. Od czwartku zamknięty parking

Przed świętami podpisano umowę na budowę krytego basenu przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie. Kompleks wykona wyłonione w przetargu Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego. Wraz z początkiem kwietnia zamknięto tamtejszy plac targowy, a jak informuje Bielskie Przedsiębiorstwo Przemysłowe od czwartku (5.04.) zostaje zamknięty parking na placu.

Na razie odpowiednio przygotowane zostanie zaplecze pod budowę, ale można przypuszczać, że wkrótce prace nabiorą tempa. Wbrew pozorom wykonawca nie ma zbyt wiele czasu. Basen ma być gotowy za 13 miesięcy.

Niecka basenu ma mieć 25 metrów długości, z sześcioma torami na całą długość oraz dwoma krótszymi 15-metrowymi. Do tego powstanie brodzik ze zjeżdżalnią. Dodatkowo pływalnia zostanie wyposażona w jacuzzi i saunę. Będzie też siłownia i sala fitness.

Kompleks zlokalizowany zostanie przy ul. Włókniarzy, w miejscu placu targowego i w rejonie planowanego kiedyś do budowy ostatniego odcinka tzw. lokalnej obwodnicy. Koszt inwestycji to prawie 27 mln zł.


A tak ma wyglądać nowy basen.


Wybrano firmę, która wybuduje basen


http://www.mamnewsa.pl/!data/newsy_extras/19407/1.jpg?v=1517502093Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 04.04.2018 19:38

"pięknie burmistrz spełnia marzenia andrychowian" ..... :-0 ...... ????????....... Czyli będzie w Andrychowie czysto, będzie praca, nie będzie korków, będzie obwodnica, będzie opieka całodobowa itd. ?????? Nooooo to brawa dla Burmistrza !!!

taranczako, 04.04.2018 19:23

A kiedy będzie trzeci basen, jak szaleć to szaleć na każdym osiedlu!

rafi, 04.04.2018 19:14

[email protected] od kiedy linia osiedlowa bedzie wozila pasazerow a nie powietrze???kiedy bilety pójdą w dół o połowe???

abcabc, 04.04.2018 19:10

pięknie burmistrz spełnia marzenia andrychowian