reklama

Uszkodzona rura gazowa, zamknięta ulica [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.04.2018 15:45, red
Pracowite popołudnie dla strażaków z gminy Andrychów i Wadowic.
Uszkodzona rura gazowa, zamknięta ulica [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Na terenie budowy jednego z zakładów przy ulicy Przemysłowej w Andrychowie uszkodzona została rura gazowa i doszło do wycieku gazu. Na miejscu interweniują strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego.

Uszkodzenie jest duże, więc pracownicy pogotowia gazowego w pierwszej kolejności zamknęli dopływ gazu na całym odcinku tego gazociągu.

Droga była zamknięta przez ponad godzinę. Od godziny 17:30 ulica jest już ponownie przejezdna

Do zdarzenia na ulicy Przemysłowej doszło przed godziną 16:00. Kilkadziesiąt minut później strażacy z gminy Andrychów gasili także pożar trawy przy ul. Krakowskiej, a po godzinie 17:00 w Roczynach doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego przy ulicy Podgórskiej.

Z kolei w Wadowicach zapalił się samochód na parkingu obok Ekonomika, przy obwodnicy.

Wadowice, pożar samochodu


Andrychów ul. Przemysłowa. Droga była zamknięta przez ponad godzinę.Akcja strażaków OSP Roczyny, OSP Targanice Górne i JRG Andrychów na ulicy Podgórskiej w RoczynachAKTUALIZACJA: 17:30

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy