reklama

Dominika przebywa w klinice Budzik. Dla niej organizują turnieje charytatywne

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.04.2018 15:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Dominika przechodzi bardzo długą, ciężką oraz kosztowną rehabilitacje.
Dominika przebywa w klinice Budzik. Dla niej organizują turnieje charytatywne

Takiego wydarzenia w Kalwarii Zebrzydowskiej jeszcze nie było! 15 kwietnia odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Charytatywny FIFA 18, a to wszystko dla Dominiki Kosek z Brodów, która przebywa obecnie w Klinice Budzik i jest rehabilitowana. Akcja odbędzie się pod hasłem „Gramy dla Dominiki”.

15 kwietnia 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Turniej piłki nożnej. Ruszyły właśnie zapisy do udziału w Turnieju – można je zgłaszać na adres [email protected] . Gramy 5 zawodników w polu plus bramkarz. Wpisowe 200 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Wystąpią 24 zespoły, podzielone na grupy, w czasie samego Turnieju zaplanowano sporo atrakcji, nie zabraknie też licytacji bardzo atrakcyjnych przedmiotów głownie dla kibiców m.in. piłki, koszulki z autografami. Licytację zaplanowano na godz. 14:00.

W tym samym dniu, czyli 15 kwietnia, w Sali Widowiskowej CKSiT zorganizowany zostanie Turniej FIFA, jego niewątpliwą atrakcją będzie fakt, iż mecze play-off rozgrywane będą na wielkim ekranie Sali Widowiskowej, główną nagrodę stanowić będzie - Konsola PS4 Slim 500GB + Gra Uncharted 4 Kres Złodzieja. Zapisy do Turnieju przyjmowane są w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, który jest też fundatorem głównej nagrody, tel. 570 23 23 83, [email protected]. Pozostałe nagrody funduje Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wpisowe 40 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Dominika Kosek z Brodów w grudniu 2016 r. zaczęła skarżyć się na bóle i zawroty głowy. Dzięki szybkiej interwencji lekarza rodzinnego została skierowana na badania do szpitala, gdzie zdiagnozowano bardzo niebezpiecznie ulokowanego guza. Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o operacji. Mimo obaw dziewczynki operację wykonano 18 stycznia 2017 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Później przez miesiąc organizm zmagał się z bardzo wysoką gorączką i infekcją bakteryjną. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Od 7 marca 2017 roku Dominika przebywa w klinice Budzik w Warszawie. Przechodzi bardzo długą, ciężką oraz kosztowną rehabilitacje. Dominiką muszą zająć się: neurookulista, neurologopeda, ortopedzi i rehabilitanci. Zebrana kwota w czasie Turnieju zostanie w całości przeznaczona na rehabilitację.

Ruszyły zapisy do udziału w Turniejach Charytatywnych „Gramy dla Dominiki”

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 8:00 – Turniej Halowy piłki nożnej - Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego – zapisy: [email protected] wpisowe 200 zł - w całości trafia na pomoc dla Dominiki

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 9:00 – Turniej FIFA18 – Sala Widowiskowa CKSiT – zapisy - w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, tel. 570 23 23 83, [email protected] - wpisowe 40 zł w całości trafia na pomoc Dominiki.

Organizatorami Turniejów „Gramy dla Dominiki” jest: Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sklep EXGAMES, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Niebieska ekipa.INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy