reklama

Popularny szlak na Leskowiec zamknięty

, Gospodarka, Wiadomości, 13.11.2021 10:15, eł

Trzeba wybrać inną trasę.

Popularny szlak na Leskowiec zamknięty

Kto ma ochotę wybrać się na Leskowiec dzisiaj lub w którykolwiek inny dzień w ciągu najbliższych kilku tygodni, musi wybrać inną trasę niż popularny Szlak Białych Serc. Dla pieszych zamknięty został jego dolny odcinek, sięgający do miejsca, gdzie łączy się on ze szlakiem czarnym.

Wczoraj (12 listopada) ruszyła tam bowiem wycinka drzew. Przed wejściem na szlak zawieszono tabliczki informujące o zakazie wstępu. Nadleśnictwo Andrychów przewiduje, że prace potrwają do 21 grudnia. Jeśli ktoś zatem planuje wybrać się w tym czasie na Leskowiec z Rzyk Jagódek, powinien wybrać szlak czarny, krótszy i bardziej stromy. Ewentualnie przejść nim do miejsca, gdzie "serduszkowy" jest dostępny. Do wyboru są też trasy z innych miejscowości.


Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 13.11.2021 10:57

w końcu zmiany klimatyczne , walka z ociepleniem klimatu na całego