reklama

Podajemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie prądu

Gospodarka, Wiadomości, 04.09.2022 20:37, eł
Sprawdźcie, czy nie zabraknie go w Waszym miejscu zamieszkania lub pracy.
Podajemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie prądu

Jak co tydzień w niedzielę, sprawdziliśmy, gdzie przez kilka najbliższych dni nie będzie prądu. Oczywiście chodzi tu jedynie o planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Oprócz nich zawsze jeszcze mogą zdarzyć się awarie, których przewidzieć się nie da.

Tauron Dystrybucja z wyprzedzeniem informuje o wyłączeniach prądu związanych z pracami modernizacyjnymi i konserwacyjnymi. Dane o ich terminach podaje zawsze na pięć najbliższych dni. Tym razem najwięcej przerw w dostawie energii elektrycznej będzie w powiecie oświęcimskim (między innym w Zatorze, Podolszu i Malcu). Ale nie zabraknie ich też w wadowickim oraz suskim. Szczegóły w tabelach pod tekstem.

Powiat wadowicki


Powiat suski

Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy