reklama
reklama

Parkowanie z mPay w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 10.08.2022 06:45, INFORMACJA PRASOWA
Od początku sierpnia mieszkańcy Andrychowa i przyjezdni mogą uregulować należność za postój auta w strefie parkowania miejskiego za pomocą aplikacji mPay. To rozwiązanie pozwala wnieść opłatę bez konieczności korzystania z parkomatu, a także – w dowolnym momencie – przedłużyć czas postoju lub zakończyć parkowanie.
Parkowanie z mPay w Andrychowie
Użytkownicy aplikacji mPay w szybki i wygodny sposób, bo za pośrednictwem swojego telefonu, mogą opłacać postój auta w strefie płatnego parkowania. Kierowcy w ten sposób ograniczą czas spędzony na szukaniu parkomatu, a także zaoszczędzą dzięki minutowemu naliczaniu, zamiast za każdą rozpoczętą godzinę.

Z mPay w telefonie nie musimy spieszyć się do samochodu, gdy kończy nam się czas postoju i obawiać mandatu. Z dowolnego miejsca możemy przedłużyć parkowanie. Usługa ta jest dostępna w ponad 70 miastach w Polsce.


Opłacanie parkowania za pomocą mPay jest bardzo proste. Aplikację należy pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, Alp Store lub Huawei AP Gallery. Następnie trzeba założyć osobiste konto w kilku prostych krokach, bo to z niego będziemy realizować opłaty i wybrać źródło płatności. W aplikacji możemy korzystać z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki, podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Nowości w maPay
mPay cały czas wprowadza nowe usługi tak, aby była ona dla klientów jak najbardziej funkcjonalna. Mając w smartfonie aplikację mPay możemy płacić za przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi Inter City oraz innych kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w blisko 90 miastach.

Za pośrednictwem mPay możemy nabyć także ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu) korzystając z porównywarki, zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety do wielu miejsc atrakcji, opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy