reklama

Dramatyczna akcja. Policjanci pomogli ojcu z chorym dzieckiem dotrzeć do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 09.08.2022 10:16,
Dziecko z uwagi na chorobę zaczęło się dusić.
Dramatyczna akcja. Policjanci pomogli ojcu z chorym dzieckiem dotrzeć do szpitala
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pomogli ojcu 12 – letniego chłopca w szybkim i bezpiecznym dotarciu do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Suchej Beskidzkiej. Chłopiec potrzebował pilnej interwencji medyków.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek (8.08.) po godzinie 14. Policjanci z suskiej drogówki otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o kierowcy samochodu marki Volvo, który potrzebował szybko dowieźć do szpitala w Suchej Beskidzkiej własnego syna. Dziecko z uwagi na chorobę zaczęło się dusić.

Zatroskany ojciec wiedząc, że syn będzie potrzebował pomocy na oddziale ratunkowym, nie czekając ani sekundy, ruszył w kierunku szpitala. Z uwagi na to, że miejscowość jest odległa od szpitala, poinformował od razu Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie o sytuacji, prosząc o ewentualną asystę policjantów podczas przejazdu przez miejskie skrzyżowania.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia włączając sygnały uprzywilejowania ruszyli w kierunku jadącego Volvo i na ul. Role w Suchej Beskidzkiej przejęli pojazd z małym pacjentem, a następnie sprawnie blokując skrzyżowania, szybko przemieścili się w kierunku szpitala gdzie chłopiec został przekazany pod opiekę lekarzy.

źródło: małopolska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy