reklama

Jeden ze szlaków na Leskowiec zamknięty do końca sierpnia

MAGAZYN, Wiadomości, 08.08.2022 13:35, eł

Ale są wyjątki.

Jeden ze szlaków na Leskowiec zamknięty do końca sierpnia

Nadleśnictwo Sucha Beskidzka przestrzega przez próbami spacerowania szlakiem turystycznym, wiodącym z Kaczyny w kierunku Leskowca. Ruszyły tam bowiem prace związane ze ścinką i zrywką drewna, co wiąże się ze sporym zagrożeniem dla przypadkowych wędrowców.

Zakaz wstępu na ten szlak obowiązuje do końca sierpnia. Ale nie we wszystkie dni tygodnia. Wycinka drzew nie będzie się odbywała w soboty i niedziele, toteż w weekendy można bez obaw tamtędy chodzić.

Gdyby ktoś wybierał się do lasu w tym rejonie z zamiarem zapuszczania się poza wyznaczone szlaki turystyczne i drogi, powinien upewnić się u leśniczego, czy to bezpieczne. To samo dotyczy zresztą innych obszarów leśnych.


źródło: Nadleśnictwo Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy