reklama

Mężczyzna oddał mocz w miejscu publicznym. Kobieta wpadła w furię i zaatakowała policjantów

, Na sygnale, Wiadomości, 08.08.2022 16:50,
Taka sytuacja w nocy....
Mężczyzna oddał mocz w miejscu publicznym. Kobieta wpadła w furię i zaatakowała policjantów

Jak informuje policja, w nocy z piątku na sobotę (5/6.08) po godzinie 2:00 policjanci patrolując rejon Osiedla Nad Sołą w Kętach zauważyli mężczyznę, który oddał mocz w miejscu publicznym. Mundurowi podeszli do niego informując o popełnionym wykroczeniu.

- W trakcie gdy mundurowi ustalali dane mężczyzny, którym okazał się 30 – letni mieszkaniec Kęt, podeszło do nich dwoje jego znajomych. Kobieta zaczęła znieważać policjantów i szarpać ich za mundury, natomiast mężczyzna zaczął używać przekleństw. Mundurowi powiadomili parę, że znieważenie funkcjonariusza publicznego jest przestępstwem, natomiast wulgaryzmy w miejscu publicznym stanowią wykroczenie. Niestety wezwanie do zachowania zgodnego z prawem nie przyniosło rezultatu, więc 37 – latka została zatrzymana i trafiła do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dla mężczyzn interwencja zakończyła się nałożeniem mandatów karnych za popełnione wykroczenia. Z kolei w sobotę po południu 37 – latce przedstawione zostały zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Za znieważenie funkcjonariuszy Policji grozi kara do jednego roku pozbawienia wolności, natomiast za naruszenie ich nietykalności grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 08.08.2022 23:16

I tak powinno się traktować hołotę spod znaku " róbta co chceta".