reklama

Jeden supermarket się wycofał, drugi zajmie jego miejsce

Gospodarka, Wiadomości, 08.08.2022 20:00, eł

W powiecie wadowickim jeszcze nie ma sklepu tej sieci.

Jeden supermarket się wycofał, drugi zajmie jego miejsce

Przez kilka lat w Parku Handlowym Błonie w Wadowicach działał sklep sieci Stokrotka. Najwyraźniej jednak nie wytrzymał on konkurencji z innymi supermarketami, których w mieście nie brakuje. Są tu między innymi trzy Biedronki, dwa markety Netto, Lidl, Carrefour, a także sklepy małych lokalnych sieci Jan i Stop, które, choć nie należą do najtańszych, wygrywają z innymi bogatym asortymentem towarów.

W lipcu wadowicka Stokrotka prowadziła wyprzedaż towarów po obniżonych cenach, a od początku sierpnia sklep jest już zamknięty. Ale to bynajmniej nie oznacza, że Parku Handlowym Błonie nie będzie żadnego marketu spożywczego. W lokalu po Stokrotce powstanie sklep Auchan, który ma rozpocząć działalność już 1 września.

To będzie pierwszy supermarket tej francuskiej sieci w naszym regionie. Jak na razie, nie ma żadnego nie tylko w całym powiecie wadowickim, ale również w suskim i oświęcimskim. Najbliższe Wadowic znajdują się w Myślenicach, Bielsku-Białej, Bieruniu i Krakowie.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy