reklama

Małe zmiany na budowie ronda w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 09.08.2022 19:15, red
Jak na razie prace idą sprawnie.
Małe zmiany na budowie ronda w Andrychowie
Od kilku tygodniu trwa budowa nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Białą Drogą w Andrychowie. Trzeba przyznać, że jak na razie obywa się bez większych utrudnień dla kierowców. Tylko okresowo wprowadzany jest tutaj ruch wahadłowy. Od wtorku (9.08) na budowie doszło do małych zmian. Zamknięty został prawy pas w kierunku Andrychowa. Dla kierowców przygotowano tymczasową jezdnię, więc ruch odbywa się płynnie.


Teraz prace będą się koncentrowały na wyłączonym z użytkowania pasie - to tam oraz na utworzonym nasypie od strony torów wybudowana zostanie połowa ronda (środek ronda ma być lokalizowany na "wysokości" prawego pasa). Później drogowcy przeniosą się na drugą stronę drogi.

Budowa ronda w Andrychowie ma zakończyć się do końca roku, ale wykonawca zapewniał, że uwinie się wcześniej.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu ruszy także remont 1,2 km odcinka ulicy Batorego w Andrychowie. W pierwszym etapie zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania ul. Batorego z Krakowską do ronda na ul. Przemysłowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy