reklama

Nie tylko KFC. Kolejna znana restauracja wchodzi do Andrychowa

Gospodarka, Wiadomości, 15.11.2023 10:00, red
Jeszcze jedna znana sieciowa restauracja otwiera się w Andrychowie.
Nie tylko KFC. Kolejna znana restauracja wchodzi do Andrychowa

Kolejne nowości i zmiany na rynku gastronomicznym w Andrychowie, gdzie przybywa znanych sieciowych restauracji. Od kilku lat w mieście działa McDonald's, pod koniec roku w centrum Andrychowa otwarte zostanie KFC, ale to jeszcze nie koniec.

W Andrychowie swój lokal planuje otworzyć pizzeria Da Grasso, czyli kolejna sieciówka, znana w Polsce sieć pizzeri. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że ma znajdować się w pawilonie przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie, obok ING (budunek dawnej Savii).

Firma już rekrutuje pracowników – na razie w internecie można znaleźć ofertę pracy dla kierownika zmiany w Da Grasso w Andrychowie. Płacą 5 500 - 7 000 zł miesięcznie brutto.

Kolejne dwie sieciówki to nie są dobre wiadomości dla już działających w Andrychowie w większości lokalnych restauracji.

foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

waldemar231, 16.11.2023 09:56

Koniczynka piszesz bzdury... Akurat to na pizzy znam się znakomicie bo jadłem je we wszytkich najbliższych Pizzeriach. Piskorek to nawet ni pizaa tylko ciasto drożdzowe z mięsem lub warzywami. Wygląda na to, że nie wiesz co to pizza :) Najlepszą pizza ale nie w bnajblizszej okolicy jest w Mamma Mia, potem masz Czarny Groń, i na równi Słoneczna Roczyny - Strefa Wieprz, Restauracja Beskidzka, niestety Sami Swoi no i Avanti... Dziękuje :)

Koniczynka, 15.11.2023 10:04

Ktoś kto lubi przekąsić czasem kawałek pizzy to doskonale wie, że w Andrychowie obecnie najlepszą pizzę można zjeść u Piskorka w galerii Andrychów. I to nie podlega żadnej dyskusji. Bo reszta to są produkty pizzo podobne i nie mają nic wspólnego z pizzą...