reklama

W Andrychowie powstanie stacja sieci Shell

Gospodarka, Wiadomości, 14.11.2023 15:36, red
To będzie piersza stacja sieci Shell w Andrychowie.
W Andrychowie powstanie stacja sieci Shell

Coraz większa konkurencja na rynku stacji paliw w Andrychowie. Niespełna rok temu w okolicach galerii BiG otwarta została nowa stacja sieci Orlen, ale w tych okolicach ma powstać jeszcze jedna stacja.

Jak się dowiadujemy, aktualnie firma Kebex stara się o wszystkie niezbędne pozwolenia i zezwolenia na budowe nowej stacji, obok galerii w rejonie nowej drogi łączącej ulicę Krakowską z Przemysłową, naprzeciwko Pomnika Grunwaldkziego. Będzie to stacja sieci Shell. W planach jest także budowa myjni samoobsługowej oraz myjni automatycznej.

Czy dzięki temu kierowcy będą tankowac taniej? Póki co najtańsze paliwo w Andrychowie i okolicach oferują stacje samobsłigowe - SM Logistic przy ulicy Białą Droga w Wieprzu oraz stacja Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ulicy Batorego w Andrychowie.

Oprócz tego w Andrychowie działają stacje Moya (ul. Szewska), BP (ul. Krakowska) i Stanex w Sułkowicach przy ulicy Beskidzkiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 14.11.2023 17:35

Dobrze że PO stawia na polskie firmy OOO HA HA HA

Jank Chanowski, 14.11.2023 16:34

A niby dlaczego taniej mają tankować skoro do tej pory ceny były prawie jednakowe na stacjach w Andrychowie. Poza tym miejsce się liczy a ma być pra IE takie dobre jak ma BP, więc nie tylko miejscowi kierowcy ale też Ci którzy tylko po drodze przez Andrychów jadą. Prędzej Stacja Orlen powinna kusić niższymi cenami żeby ktoś tam do nich z głównej drogo zaczął niż Shell.

Koniczynka, 14.11.2023 15:45

Najdroższe paliwo w Andrychowie obecnie jest na stacji BP. I jeszcze ich ten głupi nawyk podnoszenia ceny o 3grosze w godzinach popołudniowych.