reklama
reklama

Na liście Tauronu sporo lokalizacji bez prądu

Gospodarka, Wiadomości, 16.10.2022 20:36, eł

Najwięcej, jak zazwyczaj, w powiecie wadowickim.

Na liście Tauronu sporo lokalizacji bez prądu

Nie ma tygodnia, by spółka Tauron Dystrybucja nie prowadziła na naszym terenie prac, które wymagają wyłączenia na jakiś czas prądu. Może to sparaliżować funkcjonowanie firmy na dobrych kilka godzin lub uniemożliwić różne prace w domu czy ogrodzie, dlatego warto sprawdzić, gdzie dojdzie do przerw w dostawie energii elektrycznej.

Jak zazwyczaj, najwięcej będzie ich w powiecie wadowickim – między innymi w Andrychowie, Sułkowicach, Targanicach, Wieprzu, Nidku, Tomicach, Barwałdzie, ale też w innych miejscowościach. Najdłuższe będą sięgały ośmiu godzin. Dużo mniejszej liczby lokalizacji bez prądu mogą się spodziewać mieszkańcy powiatów suskiego i oświęcimskiego. Pełną listę podajemy w tablach pod tekstem.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy