reklama

Kolejny tydzień z długą listą lokalizacji bez prądu

Gospodarka, Wiadomości, 11.02.2024 20:31, eł
Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą sięgać nawet ośmiu godzin.
Kolejny tydzień z długą listą lokalizacji bez prądu

Zgodnie z niepisaną tradycją, w niedzielny wieczór podajemy, gdzie i kiedy w nadchodzących dniach spółka Tauron Dystrybucja wyłączy dostawy energii elektrycznej. Takie przerwy są nieuniknione w czasie różnych prac modernizacyjnych i konserwacyjnych.

Na szczęście, aura jest teraz wyjątkowo łagodna jak na luty, toteż nawet jeśli wielogodzinne wyłączenia prądu sprawią, że w wielu domach nie będzie działało centralne ogrzewanie, ich mieszkańcy nie zmarzną.

W nadchodzących dniach najwięcej planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej będzie w powiecie oświęcimskim. Dotkną one na przykład mieszkańców Zatora, Osieka i Bielan. Oczywiście, nie całych miejscowości, a jedynie ich części, wymienionych w jednej z poniższych tabel.

W powiecie wadowickim wyłączeń prądu mogą się spodziewać mieszkańcy niektórych ulic w Roczynach, Izdebniku, Skawinkach i Leńczach. Energii elektrycznej nie będzie też w jednym budynku w Wadowicach.
Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy