reklama

„Ozdobił” bus nieprzyzwoitym rysunkiem i napisem. Nie uszło mu to na sucho

Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2024 14:05, eł
Jego "artystyczną" działalność zarejestrowała kamera dworcowego monitoringu.
„Ozdobił” bus nieprzyzwoitym rysunkiem i napisem. Nie uszło mu to na sucho

Kilka tygodni temu kierowca jednego z przewoźników działających w powiecie wadowickim zauważył, że pojazd którym jeździł, został „upiększony” niecenzuralnym napisem i prymitywnym rysunkiem penisa. Zgłosił sprawę na policję i choć trochę trwało, zanim funkcjonariusze namierzyli delikwenta, udało im się to zrobić.

Do zdarzenia doszło na nowym dworcu autobusowym w Wadowicach, którego teren w całości objęty jest monitoringiem. Dzięki temu nietrudno było ustalić, kto był owym „artystą amatorem”. Gdy funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania zarejestrowane przez kamery, bez problemu ustalili jego personalia. Okazało się, że to kierowca innego przewoźnika. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami. Jednym za wykonanie nieprzyzwoitego rysunku, a drugim za wulgarny napis na karoserii.

Jego „dzieło”, mimo że „namalowane” w warstwie brudu na tylnej części busa, zostawiło po sobie trwałe ślady. – Po dokładnym umyciu i wypolerowaniu pojazdu wciąż są one widoczne, więc nie wiadomo czy finalnie sprawa nie trafi do wydziału kryminalnego w związku z uszkodzeniem mienia o wartości większej niż 800 zł. O tym jednak będzie decydował właściciel pojazdu, bo tylko on może takie zawiadomienie złożyć – mówi kierowca zabazgranego busa.


Foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 11.02.2024 15:18

spec grupa policji pracowała w nadgodzinach żeby ująć bandytę brawo premię dostaną od komendanta wojewódzkiego na bank