reklama

Kolejne lokalizacje bez prądu. Które tym razem?

, Gospodarka, Wiadomości, 12.06.2022 21:05, eł
Podajemy listę miejscowości, gdzie wystąpią planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej.
Kolejne lokalizacje bez prądu. Które tym razem?

Nie ma tygodnia, by spółka Tauron Dystrybucja nie prowadziła prac, które wymagają wyłączenia na jakiś czas prądu. Pół biedy, jeśli tylko na godzinę czy półtorej. Ale zdarzają się też znacznie dłuższe przerwy, nawet siedmiogodzinne.

Lepiej zatem z wyprzedzeniem wiedzieć, gdzie i kiedy nie będzie prądu, by nie planować na ten czas pilnych prac z wykorzystaniem urządzeń elektrycznych.


W tym tygodniu w powiecie wadowickim do przerw w dostawie energii elektrycznej dojdzie w Andrychowie, Wieprzu, Targanicach, Kopytówce i Spytkowicach. W suskim problem dotknie mieszkańców części Zawoi, Juszczyna, Kojszówki, Jachówki i Palczy, zaś w oświęcimskim – Osieka, Nowej Wsi i Jawiszowic. Szczegóły w tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimskiZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy