reklama
reklama

Gdzie Tauron wyłączy prąd w tym tygodniu? Podajemy pełną listę miejscowości

Gospodarka, Wiadomości, 24.07.2022 22:47, eł
Jak co tydzień, publikujemy informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej.
Gdzie Tauron wyłączy prąd w tym tygodniu? Podajemy pełną listę miejscowości

W ciągu najbliższych kilku dni przerw w dostawie prądu nie będzie aż tak dużo, jak w minionym tygodniu, ale dojdzie do nich w różnych miejscowościach. Tauron Dystrybucja zapowiada, że w niektórych wyłączy energię elektryczną nawet na 7 czy 8 godzin.

Będą to przerwy związane z pracami konserwacyjnymi, remontowymi lub modernizacyjnymi. Tauron Dystrybucja planuje je zawsze na pięć dni do przodu, a informacje o nich udostępnia do publicznej wiadomości między innymi w formie wywieszek na słupach i tablicach, umieszczonych w okolicy, gdzie dojdzie do wyłączenia prądu. Warto sprawdzić, gdzie i kiedy nie będzie można korzystać z urządzeń zasilanych energią elektryczną. Szczegóły w tabelach poniżej.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy