reklama

Gdzie i kiedy nie będzie prądu? Lista jest długa

Gospodarka, Wiadomości, 03.04.2022 20:30, eł
Jak co tydzień, informujemy o przerwach w zasilaniu.
Gdzie i kiedy nie będzie prądu? Lista jest długa

Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w okolicy, aby na ten czas nie planować zajęć, do których niezbędne jest wykorzystanie urządzeń elektrycznych. Podajemy listę miejscowości w powiatach wadowickim, suskim i oświęcimskim, w których do takich przerw dojdzie od 4 do 9 kwietnia.

Przyczyną przerw w dostawie energii są nie tylko awarie, ale również remonty, budowa lub modernizacje sieci. Te są zawsze z góry planowane i Tauron Dystrybucja informuje o nich z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jak zwykle, w naszym regionie najwięcej wyłączeń prądu będzie w powiecie wadowickim.

Dojdzie do nich w Wadowicach, Rokowie, Wysokiej, Andrychowie, Rzykach, Inwałdzie, Łękawicy, Świnnej Porębie, Zagórzu, Mucharzu oraz Spytkowicach. W powiecie suskim przerwy wystąpią w Stryszawie, Łętowni, Osielcu, Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie. Z kolei w oświęcimskim Tauron Dystrybucja planuje wyłączenia między innymi w Kętach, Nowej Wsi i Laskowej. Poniżej szczegóły.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy