reklama

Frykas świętuje 40 urodziny! [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 02.05.2022 11:30,
To jeden z najstarszych lokali gastronomicznych w Andrychowie.
Frykas świętuje 40 urodziny! [FOTO]

Dokładnie 2 maja bistro Frykas przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie świętuje 40-stą rocznicę powstania. To jeden z najstarszych lokali gastronomicznych w Andrychowie. Starsza jest jedynie restauracja Adria - działa od 49 lat.

Frykas od 40 lat codziennie serwuje mieszkańcom Andrychowa pyszne posiłki. W ostatnich latach lokal bardzo się zmienił, ale nadal może w nim kupić słynne placki ziemniaczane po andrychowsku.

We Frykasie pracuje już trzecie pokolenie pasjonatów gotowania, o czym przypominają archiwalne zdjęcia na ścianach lokalu.

- Stały, zgrany i miły personel, wspaniali kucharze i przepisy na potrawy dopracowywane od prawie 40 lat - informują w lokalu.

Z okazji urodzin dziś we Frykasie wszyscy goście częstowani są tortem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dezerter, 03.05.2022 09:48

Z całym szacunkiem ale to już nie jest ten FRYKAS co kiedyś

dezerter, 03.05.2022 09:48

Z całym szacunkiem ale to już nie jest ten FRYKAS co kiedyś