reklama

Kolejna kadencja dyrektora

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.05.2022 17:00, DK / WB
Zbigniew Grabowski od 23 lat jest dyrektorem szkoły w Sułkowicach-Bolęcinie i właśnie zapewnił sobie kolejną kadencję. Pomysłów mu nie brakuje.
Kolejna kadencja dyrektora
Zbigniew Grabowski to wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Sułkowicach- Bolęcinie. Pasjonat nowoczesnej technologii oraz astronomii. Niedawno został wybrany na kolejną – szóstą już kadencję dyrektora szkoły.

Szkoła na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Oprócz wykonania obserwatorium, przebudowane zostało poddasze, z którego po podniesieniu kondygnacji powstało pełnowymiarowe drugie piętro budynku przykryte nowym dachem, wyremontowano również elewację.

A to nie wszystko. Teraz dyrektor planuje budowę strefy aktywności fizycznej. Powstanie tam bieżnia oraz innego rodzaju obiekty sportowe.

O tym jak minęły te ponad trzy dekady (również jako nauczyciel) w ZSS w Sułkowicach- Bolęcinie opowiada dyrektor Zbigniew Grabowski

Zobaczcie nasz materiał.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy