reklama

Protest przed Leroy Merlin w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 30.04.2022 14:30,
W akcji uczestniczyło kilka osób.
Protest przed Leroy Merlin w Andrychowie
W sobotę (30.04), drugi tydzień z rzędu, przed marketem Leroy Merlin w Andrychowie, odbywa się niewielki protest.

Protest ma pokojowy charakter. W Andrychowie jest nieliczny. Uczestniczą w nim uchodźcy z Ukrainy, dwie osoby dorosłe i dzieci. Domagają się, aby sieć Leroy Merlin wycofała się z działalności w Rosji. Podobne akcje odbywają się przed marketami tej sieci w wielu miastach w Polsce.

Przypomnijmy, że po inwazji zbrojnej Rosji na Ukrainę, większość wielkich firm zaprzestała działalności w Rosji. Nie zrobiły to tylko m.in. francuskie Leroy Merlin czy Auchan. Od tej pory wiele osób w Polsce nawołuje do bojkotu tych marek w Polsce.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 02.05.2022 16:26

Za pisu same galerie powstają

Mgr Ahrańczyk, 02.05.2022 11:18

Produkty polskich producentów można kupić w innych sklepach. Tyle lat tego sklepu w Andrychowie nie było a remonty jakoś się odbywały. Prędzej w mniejszym sklepie kupisz polski produkt niż w zagranicznym markecie.

Sprawiedliwosc, 01.05.2022 11:41

Do Zmartwiony - w Liroy są setki tysięcy produktów od polskich producentów i według Ciebie trzeba wysłać na bezrobocie dziesiątki tysięcy Polaków bo sieć sprzedaje również w Rosji ?

Zmartwiony, 01.05.2022 09:13

Dobrze, że nawet dzieci przypominają aby nie kupować w Leroy Merlin, cwaniackiej firmie, która w spiera Rosję w zabijaniu dzieci i kobiet na Ukrainie.