reklama

Do końca czerwca trzeba złożyć deklarację

, Gospodarka, Wiadomości, 25.05.2022 08:50,
Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
Do końca czerwca trzeba złożyć deklarację

Władze gmin przypominają, że każdy właściciel lub zarządca budynku ma obowiązek złożyć do dnia 30 czerwca 2022 roku deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, dotyczącą sposobu jego ogrzewania.

Obowiązuje to dla budynków i lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych. W przypadku budynków, w których uruchomiono nowe źródło ciepła, termin wynosi 14 dni od rozpoczęcia eksploatacji.


Jak złożyć deklarację?

Poniżej komunikat w tej sprawie:

  • Deklarację można złożyć w formie elektronicznej poprzez stronę https://ceeb.gov.pl (konieczne jest posiadanie profilu zaufanego, e-dowodu lub podpisu kwalifikowanego) lub w formie papierowej w Urzędzie Gminy (pocztą lub osobiście).

Informacje o CEEB dostępne są na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego www.gunb.gov.pl oraz w urzędach gmin.


Informacje o uchwale antysmogowej dostępne są na stronie internetowej www.powietrze.malopolska.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy