reklama

Kolejny sukces Zuzi Piekarczyk

Sport, Wiadomości, 25.05.2022 07:10, INFORMACJA PRASOWA
Zuzia Piekarczyk wygrywa Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w tenisie stołowym!
Kolejny sukces Zuzi Piekarczyk

Od kilku lat informujemy o sukcesach sportowych Zuzi Piekarczyk z Inwałdu, zawodniczki Skawy Wadowice, która jest najlepszą zawodniczką w tenisie stołowym w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Do swojej kolekcji właśnie dołożyła kolejny tytuł.

22 maja w Krakowie rozegrano Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików w tenisie stołowym. W zawodach wzięły udział 24 najlepsze zawodniczki z województw małopolskiego i podkarpackiego. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka Skawy Wadowice i uczennica szkoły w Inwałdzie Zuzanna Piekarczyk, która zwyciężyła w finale reprezentantkę NURT Przemyśl Aleksandrę Makar w stosunku 3:2.

Sukces jest tym większy że Zuzia przegrywała w finale 0:2 i potrafiła odwrócić wynik meczu na swoją korzyść.

Wcześniej w półfinale pokonała Lenę Dołżycką ( Krzemień Ustrzyki Dolne) 3:1, natomiast w ćwierćfinale wygrała z Łucją Kobosz ( POLITECHNIKA Rzeszów) 3:0. Do złotego medalu w grze pojedynczej mieszkanka Inwałdu dorzuciła kolejne w grze podwójnej. W parze z Weroniką Jakubczyk ( UKS Rokicie Szczytniki) zwyciężyły pokonując po zaciętym finale parę Makar/Kobosz 3:2.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama