reklama

Tegoroczne Wianki nad Skawą z zespołem MROZU

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.05.2022 11:45, INFORMACJA PRASOWA
Równo za miesiąc, 24 czerwca, odbędzie się doroczna impreza na powitanie wakacji w Wadowicach - "Wianki nad Skawą"
Tegoroczne Wianki nad Skawą z zespołem MROZU

"Wianki nad Skawą" o warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki kucykami oraz pyszne jedzenie prosto ze strefy Żarciowozów. Jak informują organizatorzy z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, będzie też wystrzałowa eksplozja kolorów oraz – o godzinie 21.00 koncert Mrozu.

Mrozu – producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska.

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. „Nic do stracenia” z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Albumami „Zew” i ‚Aura” Artysta pokazał, że cały czas się rozwija i zaskakuje fanów. Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. „Palę w oknie” to ostatni singiel promujący nowy, już szósty albym artysty – „Złote bloki”, który miał premierę w 2022 roku. W Wadowicach wystąpi jako pierwsza gwiazda tak wielkiego formatu, jaka odwiedzi miasto po przykrym czasie pandemii i ograniczeń związanych z dużymi koncertami.

Wstęp wolny.

źródło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy