Czemu nie doszło do remontu Różanej? [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 06.04.2021 09:25, PG
Droga jak tor przeszkód.
Czemu nie doszło do remontu Różanej? [AKTUALIZACJA]

O ulicy Rożanej w Targanicach k. Andrychowa pisaliśmy już kilka razy. Jest to droga boczna od drogi wojewódzkiej - ul. Beskidzkiej. Jej stan jest tragiczny, zwłaszcza po opadach deszczu. Robią się wielkie kałuże.

Jak dowiadujemy się w urzędzie miejskim projekt na jej przebudowę zrobiono kilka lat temu i remont też byłby zrobiony już dawno, ale dochodzi tam do konfliktu właścicielskiego.

Wynika z tego że część właścicieli nie wyraża zgody na przeprowadzenie przebudowy. Burmistrz zapewnia jednak, że urzędnicy starają się dojść do porozumienia z mieszkańcami.


AKTUALIZACJA

Skontaktował się z nami właściciel działki, przez którą przebiega ulica i poprosił o usunięcie zdjęć jego prywatnej działki oraz poinformował, że dojazd do posesji mieszkańców jest kawałek dalej i tam droga jest asfaltowa. Sprawa tej ulicy ciągnie się od 1996 roku, niestety bez pozytywnego finału.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy