reklama

Wiadomo, kto przebuduje trybunę na Hejnale

, Gospodarka, Wiadomości, 01.04.2021 09:40, PG
Nowa trybuna ma pomieścić 650 osób.
Wiadomo, kto przebuduje trybunę na Hejnale

W urzędzie gminy w Kętach rozstrzygnięto właśnie przetarg na przebudowę budynku trybuny sportowej na stadionie Hejnał w Kętach wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycję tę wykona firma Pawła Sarki - Zakład Usługowo-Handlowy SARKA-P z Bulowic. Koszt tego zadania to 1,3 mln zł. Nowa trybuna ma pomieścić 650 osób.

Prace będą polegały na wymianie drewnianej konstrukcji trybuny na konstrukcję żelbetową, wymianie zniszczonej konstrukcji dachu wraz z wykonaniem nowego pokrycia, rozbiórce istniejących ogrodzeń wraz z budynkiem kas, budowie nowego ogrodzenia, budowie ciągów pieszych i drogi pożarowej , przebudowie istniejącej kanalizacji deszczowej, budowie przyłącza wodociągowego wraz z instalacją hydrantową oraz budowie instalacji elektrycznej trybuny.

Wszystko ma być gotowe w lipcu.

Burmistrz obiecał remont trybuny na 100-lecie klubu TS Hejnał, które już w tym roku.


Tak ma wyglądać nowy stadion w Kętach
Modernizacji potrzebuje także budynek przylegający do boiska, ale na to póki co nie ma szans.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy