reklama

Co z nowym masztem telekomunikacyjnym w gminie Andrychów?

Gospodarka, Wiadomości, 29.11.2023 15:45, eł

Firma uzyskała pozwolenie na budowę.

Co z nowym masztem telekomunikacyjnym w gminie Andrychów?

W gminie Andrychów wciąż istnieją białe plamy telekomunikacyjne albo miejsca, gdzie zasięg wprawdzie można złapać, ale jakość połączenia daleka jest od ideału. Są też okolice, w których bez przeszkód rozmawiać przez telefon komórkowy mogą tylko abonenci niektórych sieci. Nic więc dziwnego, że część mieszkańców jest mocno zainteresowana stawianiem kolejnych masztów telekomunikacyjnych.

Nasi czytelnicy pytają, co z nadajnikiem sieci Plus w Targanicach, którego powstanie zapowiadaliśmy w październiku ubiegłego roku. Pisaliśmy o tym, gdy firma Towerlink Poland złożyła wniosek o wydanie pozwolenia na budowę masztu w tej miejscowości. Jak się okazuje, otrzymała je już rok temu.

Decyzja w tej sprawie wydana została w Starostwie Powiatowym w Wadowicach już 17 listopada 2022 roku. Dotyczy ona nowej stacji bazowej z wieżą kratową o wysokości ponad 60 m na Przełęczy Kocierskiej, na tej samej działce, na której już istnieje wcześniej wybudowany nadajnik telekomunikacyjny – przy czerwonym szlaku turystycznym na Potrójną i Łamaną Skałę.

Nadajnik nie został jednak jeszcze wybudowany.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy