reklama
reklama

Co powstaje koło placu zabaw na jednym z andrychowskich osiedli?

Gospodarka, Wiadomości, 05.07.2023 16:15, eł
Trwają tam prace ziemne.
Co powstaje koło placu zabaw na jednym z andrychowskich osiedli?

Mieszkańców osiedla bloków przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie intrygują prace prowadzone na działce sąsiadującej z tamtejszym placem zabaw dla dzieci i siłownią zewnętrzną. Zwożone są na nią sterty gruzu i ziemi, po czym wszystko jest wyrównywane.

- Może Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa chce powiększyć plac zabaw? Dużo tu jest dzieci, przydałyby się im dodatkowe huśtawki czy konstrukcje do wspinaczki. Teraz, latem, na placu bywa tak tłoczno, że aż robi się niebezpiecznie. Dzieci popychają się nawzajem, bo każde chce mieć pierwszeństwo w dostępie do ulubionych atrakcji – mówi jedna z mieszkanek osiedla. Jak się jednak dowiedzieliśmy, nie ma takich planów.

Agnieszka Brońka, członek zarządu ASM wyjaśnia: - Ten teren istotnie należy do spółdzielni, ale prowadzone tam prace mają na celu wyłącznie wyrównanie terenu. Na dzień dzisiejszy Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie planuje w tym miejscu żadnych inwestycji.


Foto: Edyta Łepkowska, geoportal.gov.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy