reklama
reklama

Burmistrz pochwalił się remontem. Ale nie ujawnił całej prawdy...

Gospodarka, Wiadomości, 17.05.2023 07:45, eł
Ulica ma również drugą część, która nie została objęta modernizacją, a jest w opłakanym stanie.
Burmistrz pochwalił się remontem. Ale nie ujawnił całej prawdy...

Ostatnio burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński pokazał na swojej facebookowej stronie efekty modernizacji ulicy Sadowej w Wadowicach. Jak stwierdził, poprzednio ta droga była remontowana w latach 80. ubiegłego wieku. Ale tylko część mieszkańców ulicy ma powody do zadowolenia...

Za ponad pół miliona złotych modernizujemy 600 metrów nawierzchni, odnawiamy chodniki po obu stronach jezdni, a wcześniej wykonaliśmy remont sieci kanalizacyjnych i wodociągowych” - napisał w pierwszym poście na ten temat. W kolejnym zamieścił zdjęcie z asfaltowania jezdni. Widać na nim również równiutki, nowy chodnik. Tymczasem mieszkańcy tamtej okolicy twierdzą, że wyremontowana została tylko jedna część ulicy Sadowej, w dodatku ta, która była w znacznie lepszym stanie. Pokonanie drugiej to nie lada wyzwanie dla kierowców.

- Żeby dojechać na samą górę, trzeba jechać slalomem i omijać wystające studzienki kanalizacyjne. Ponadto, mieszkańcy skarżą się na wadliwe rury wodociągowe. Jedna z nich notorycznie cieknie. Jaki jest powód, że w pierwszej kolejności wyremontowana została „lepsza” część ulicy, a nie ta, gdzie awaria wodociągów trwa od kilku lat? - zastanawia się pani Paulina z ulicy Sadowej.

Zapytaliśmy o to w e-mailu skierowanym do Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Gdy dostaniemy odpowiedź, powrócimy do tematu.
Foto: nadesłane

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 18.05.2023 16:24

A ja się pochwalę 5 synem i już liczę na dotacje bo za 9mc zrobię kolejną sztukę