reklama
reklama

Okrutna zbrodnia w spokojnej wsi. Kobieta powoli konała na skutek otrzymanych ciosów

Na sygnale, Wiadomości, 12.05.2023 14:37, eł

Sprawcą jest bardzo bliska jej osoba…

Okrutna zbrodnia w spokojnej wsi. Kobieta powoli konała na skutek otrzymanych ciosów

Kilka tygodni temu napisaliśmy, że Prokuratura Rejonowa w Wadowicach prowadzi śledztwo w sprawie niespodziewanej śmierci seniorki z Bachowic (gmina Spytkowice). Wówczas śledczy nie udzielali jeszcze żadnych informacji na ten temat. Teraz już ujawniają, że kobieta zmarła na skutek zadanych jej ciosów.

Mieszkańcy Bachowic twierdzą, jakoby tego strasznego czynu dopuścił się rodzony syn starszej pani. Prokurator rejonowa w Wadowicach Marta Łuczyńska oględnie mówi, że podejrzanym jest mężczyzna z kręgu najbliższej rodziny seniorki. Został już zatrzymany i przebywa w tymczasowym areszcie. Usłyszał zarzuty spowodowania obrażeń ciała skutkujących zgonem. Użył do tego celu „narzędzi tępokrawędzistych”, jak to określa prokurator, które zostały zabezpieczone jako dowód rzeczowy.

Nie wiadomo, jakie motywy nim kierowały. – Nie mamy na razie jednoznacznych informacji na ten temat – mówi Marta Łuczyńska. Udało się natomiast ustalić, że seniorka najprawdopodobniej nie zmarła natychmiast. Konała powoli, zanim w końcu wydała ostatnie tchnienie... – Jaki to był odcinek czasu, trudno nam jest teraz powiedzieć. Tutaj będą dalsze badania – dodaje prokurator rejonowa.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy