reklama
reklama

Miss z naszego regionu finalistką konkursu piękności w Wielkiej Brytanii

MAGAZYN, Wiadomości, 10.05.2023 18:20, eł

Ma szansę zdobyć kolejną koronę.

Miss z naszego regionu finalistką konkursu piękności w Wielkiej Brytanii

Justyna Tobiasiewicz pochodzi z Kęt, ale od 2015 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. Tam skończyła studia i pracuje jako makijażystka oraz charakteryzatorka filmowa. Chociaż figurą nie przypomina dziewcząt, które zazwyczaj zdobywają korony w konkursach piękności, sama wygrała już jedną i walczy o kolejną.

W ubiegłym roku Justyna Tobiasiewicz została Miss Voluptuous Poland. Ten tytuł uzyskała w organizowanym w Wielkiej Brytanii konkursie dla dziewcząt i kobiet, które ukończyły 18 lat i mają pełne sylwetki. Od typowych wyborów miss odróżniają go nie tylko rozmiary ubrań noszonych przez uczestniczki. To bowiem konkurs, który promuje coś więcej niż urodę krągłych kobiet - również ich pasje, indywidualizm i działalność na rzecz innych osób. Justyna Tobiasiewicz zajmuje się wpływem social mediów i nierealistycznych standardów piękna tam funkcjonujących na zdrowie psychiczne kobiet.

W tym samym konkursie zdobyła jeszcze jeden tytuł - pierwszej Wicemiss Voluptuous UK. Niedawno Justyna zdecydowała się na udział w innym konkursie piękności – United Kingdom Galaxy Pageants. W tych wyborach nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rozmiar, wzrost i wiek. Mogą w nich startować również mężatki. Piękna Polka z Kęt została finalistką konkursu i w marcu przyszłego roku w wieńczącej go gali będzie reprezentowała Northampton. Nagrodą w finale będzie między innymi podróż do Orlando na Florydzie, aby zwyciężczyni mogła wziąć udział w konkursie Galaxy International Pageant.

Warto dodać, że niedawno Justyna Tobiasiewicz zdobyła również nagrodę za swą twórczość w dziedzinie makijażu - została Make up Artist of The Year, czyli Wizażystą Roku w czasie gali Beauty Kingdom Awards.

Więcej o niej pisaliśmy w artykule „Nauczyła się kochać siebie taką, jaka jest".


Foto: Facebook/Justyna Tobiasiewicz

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy