Buduje się chodnik przy ruchliwej drodze [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 02.10.2019 18:30, PG
Na trasie Andrychów - Rzyki powstaje chodnik, na który wszyscy czekali od lat.
Buduje się chodnik przy ruchliwej drodze [FOTO]

Na trasie Andrychów – Rzyki trwa wyczekiwana przez mieszkańców budowa chodnika.

Inwestycję za prawie 1,2 mln zł wykonuje wybrana w przetargu firma: BRUK SPEC Mateusz Gancarczyk ze Śleszowic. A złożyli się na nią po połowie: powiat wadowicki i gmina Andrychów.

Na ponad 1,5 km odcinku powstaje chodnik dla pieszych wraz z remontem odwodnienia ale z wyłączeniem obiektów mostowych. Termin ukończenia prac to październik 2020 rok. W kolejnych latach zaplanowano budowę kolejnego odcinka 1,5 km odcinka.

Droga ta jest szczególnie niebezpieczna, gdyż ruch tam jest spory. Turyści udający się do ośrodka narciarskiego nie zawsze jeżdżą zgodnie z przepisami, a dzieci poboczami chodzą tamtędy do szkoły.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

prawda, 02.10.2019 20:25

Materiały materiałami ale to wszystko nadsypują i kładą na to świerze kostke po zimie będzie widać wszystko

1a9b8c5d, 02.10.2019 19:51

Oj przy stosowaniu takich materiałów na podbudowy długo mieszkańcy się nim nie nacieszą , a swoją drogą gdzie są służby odpowiedzialne za zastosowane materiały i kontrolę inwestycji , chyba wszyscy dostali amoku wyborczego.