reklama

Darmowe busy na Runmageddon Kocierz przez cały weekend! [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2019 15:20, PG/DK
Przygotowaliśmy dla Was garść informacji o nadchodzącym biegu Runmageddon, który odbędzie się na Kocierzu w sobotę i niedzielę (05.10.).
Darmowe busy na Runmageddon Kocierz przez cały weekend! [VIDEO]

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci.

Już w ten weekend największy w Polsce bieg przeszkodowy nadciąga do Kocierz Hotel&SPA! Samych uczestników będzie ponad 4000. By ułatwić wszystkim życie i ograniczyć korki prowadzące na event, Runmageddon w porozumieniu z gminą Andrychów, zorganizował autobusy, które za darmo zabiorą zawodników oraz wszystkich, którzy chcą po prostu zobaczyć na własne oczy ten efektowny wyścig dzieci i dorosłych.

Jaki rozkład jazdy?

Autobusy będą jeździły od 4:30 co ok. 15 minut. Ostatni kurs z Kocierza do Andrychowa zaplanowany jest na 22:00.Tak jak w roku ubiegłym, pierwszym i głównym parkingiem będzie parking przy przy ul. 1 maja 4. Stamtąd ruszy w kierunku Kocierza zabierając z kolejnych przystanków ( zaznaczone na mapce ) zawodników i wszystkich zainteresowanych. Trasa przejazdu z ul. 1 maja na górę to ok. 30 min. Bardzo prosimy byście mimo wszystko wzięli jakiś zapas czasowy.Nie zaparkujecie przy hotelu ani wzdłuż drogi

Wraz z Runmageddonem Kocierz Hotel$SPA prosi Was byście nie zostawiali samochodów przy drodze wojewódzkiej 781 – wszystkie zostaną niestety odholowane. Z uwagi na dodatkowe w tym roku trasy i związany z tym brak miejsca, nie będzie możliwości zaparkowania auta przy hotelu.

Runmageddon zbliża!

Wspólne wyjazdy i postoje na przystankach wykorzystajcie jako czas na integrację. Runmageddon to niezwykła impreza, której jedną z głównych idei jest współpraca, pomoc i zawieranie nowych znajomości. O to samo apelujemy do Was korzystania z gastronomii. Będzie Was naprawdę sporo i z większością z Was spotkamy się na pysznym jedzeniu w naszej Karczmie lub na tarasie widokowym. Miejsc przygotowaliśmy dużo, jednak apelujemy byście dosiadali się do siebie tak by każdy miał szansę zjeść coś ciepłego, zregenerować siły i porównać wrażenia.

P.S.

Pamiętajcie o afterparty już w tę sobotę w Klubie K2. Start o 21:00, wstęp wolny wink

Harmonogram

Sobotnie zmagania będą rozgrzewką przed niedzielną mordęgą. Rozpoczną się o godzinie 09:00 – wówczas na linii startu pojawią się zawodnicy serii Elite formuły Rekrut (6km +30 przeszkód), czyli Ci, który powalczą o zdobycie miejsca na podium. Od 9:30 do 12:00, w seriach co 15 minut, pobiegną Rekruci z serii Open, dla których liczyć się będzie przede wszystkim dobra zabawa i wspólne pokonywanie trasy. O 15:30 i 15:45 wyruszą zmierzyć się z trzema kilometrami najeżonymi piętnastoma przeszkodami, Uczestnicy którzy zdecydowali się wystartować w formule Intro. W międzyczasie (09:00-11:40) w strefie KIDS powalczą najmłodsi sportowcy, którzy przeżyją fantastyczną przygodę na kilometrowej trasie z dziesięcioma przeszkodami. Młodzież zaś siłę i charakter pokaże o godzinie 14:30 w formule Junior (2km +15 przeszkód).

W ten weekend na niedzielny odpoczynek czasu nie będzie – o 6:50 na trasie pojawią się pierwsi śmiałkowie startujący w ULTRA, czyli 42 kilometrowej morderczej formule z zatrważającą liczbą 140 przeszkód! Natomiast od 7:45 do 12:15 walkę na trasie toczyć będą nie mniej odważni – Uczestnicy zapisani na formułę Hardcore (21 km +70 przeszkód).

Miasteczko

Partnerzy Runmageddonu po raz kolejny zadbają o to, by zarówno kibice i Uczestnicy, uraczeni byli jak największą ilością różnorakich atrakcji. W runmageddonowym miasteczku będzie można spróbować swoich sił nie tylko na biegu, ale także w strefie challengu „Zmierz się ze sobą”, przygotowanej przez Samsunga. Na najlepszą kobietę i najlepszego mężczyznę, którym zwis z drążka na jednej ręce niestraszny, czeka nagroda w postaci słuchawek Galaxy Buds! Kolejne wyzwanie przygotowała firma Smith&Brown – zgarnąć nagrody będzie można dzięki odgadnięciu tajemniczego kodu do sejfu. Przed startem warto zajrzeć na stanowisko Salomona, w którym czekać będą na chętnych buty do przetestowania na trasie. Na mecie zagości ponownie namiot Canona, który zapewni szybki wydruk pamiątkowego zdjęcia i… kucharz zaproszony przez markę Melvit, który każdemu Uczestnikowi wręczy ciepły posiłek. W namiocie Melvitu natomiast tradycyjnie za okazaniem medalu otrzymać będzie można zdrowe przekąski. W strefie Lecha Free zaś czekać będzie piwo 0,0%. -Za gastronomię podczas eventu odpowiedzialny jest Kocierz Hotel&SPA. Zawodnicy oraz wszyscy przybyli na event goście będą mogli skorzystać z regionalnego menu, zarówno w karczmie jak i na tarasie widokowym, gdzie dania będą wydawane nieco szybciej. Zapewniamy naprawdę dużą ilość miejsc, ale mimo to zachęcamy do integracji i dołączania do siebie podczas zajmowania stolików, tak by każdy mógł zjeść coś pysznego, zregenerować siły i porównać wrażenia z trasy! – mówi Ela Lotek, Marketing Manager Kocierz Hotel & SPA.

ZAPISY: link

Zapraszamy też na rozmowę ze Śliwą, szefem trasy Runmageddon Kocierz:foto, grafika: materiały prasowe Runmageddon

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy