reklama

Runmageddon na Kocierzu. Do wygrania pakiety na formuły [KONKURS] [AKTUALIZACJA]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.10.2019 16:15, PG
W pierwszy weekend października będzie się działo na Kocierzu. WYNIKI konkursu.
Runmageddon na Kocierzu. Do wygrania pakiety na formuły [KONKURS] [AKTUALIZACJA]

W sobotę (05.10.) i niedzielę (06.10.) już po raz drugi na Kocierzu odbędzie się ekstremalny bieg z przeszkodami Runmageddon. Ostatnia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Trasa poprowadzi przez mordercze podbiegi i górskie szlaki. Zawodnicy w kilometrach błota będą pokonywać przeszkody w formułach Intro, Rekrut, Hardcore, a także... Ultra! Dla młodszych przygotowana będzie trasa Junior i KIDS!

To idealna okazja na pokonanie własnych słabości w okolicznościach skalistej natury i jedyna taka, by zmierzyć się z najcięższą formułą Runmageddonu!

Trasy:

Intro - 3km / 15+ przeszkód

Rekrut - 6km / 30+ przeszkód

Hardcore - 21 km / 70+ przeszkód

Ultra - 42 km / 140+ przeszkód

dodatkowo formuła dla dzieci w wieku 4-11 - Kids oraz Junior dla młodzieży w wieku 12 - 15 lat!

Szczegółowe informacje i zapisy tutaj: link


Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs. Do wygrania są dwa pakiety na wybraną przez siebie trasę (oprócz Ultra). Wystarczy wysłać swoje zdjęcie z przygotowań do Runmageddonu!

Najlepsze, naszym zdaniem, zdjęcia zostaną przez nas nagrodzone.

Fotografie należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na zdjęcia czekamy do piątku (27.09.) do północy.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.


XXX

Konkurs na pakiety Runmageddon Kocierz wygrali:

Marek Łukaszyński

- Startuje już w Runmageddon Hardcore, w Kocierz, ale chętnie zaliczę Intro dla rozgrzewki. Myślę że najlepszymi treningami przed Hardcore były poprzednie Runmageddony classic i rekrut - napisał do nas Marek i przedstawił swoje zdjęcie z przygotowań:Adam Wójcik

- Najlepsze przygotowanie do Runmageddon Kocierz to start w Spartan Race w Krynicy Zdrój. - wyraził swoje zdanie Adam i przesłał foto:Gratulujemy zwycięzcom i widzimy się na Runmageddon Kocierz!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy