reklama

Materace ortopedyczne ze specjalistami Sembella Zdrowy Sen

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.09.2019 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materace ortopedyczne ze specjalistami Sembella Zdrowy Sen

Już wkrótce będą mieli Państwo możliwość wybrać idealnie dopasowany materac podczas Dni Porad Sembella. W dniach 27.09 (piątek 11:00-18:00) oraz 28.09 (sobota 9:00-13:00) będą u nas gościć specjaliści producenta Sembella, którzy będą Państwu doradzać przy zakupie materacy marki Sembella bacząc na schorzenia kręgosłupa.

Dlaczego wybór materaca jest taki ważny? W łóżku każdy człowiek spędza średnio 1/3 swojego życia. To jak się wyśpimy ma bardzo duże znaczenie dla tego jak będziemy czuć się cały dzień. Odpowiednio dobrany materac pozwala na szybką regenerację energii podczas snu i sprawia, że kręgosłup posiada odpowiednie, ortopedyczne podparcie. Idealnie dopasowany materac pozwoli nam w przyszłości uniknąć wad postawy i nie będzie pogłębiał tych już istniejących.

Całe wydarzenie odbędzie się w Centrum Meblowym Czaniec, największym sklepie meblowym w okolicy.

Partner wydarzenia: www.materacekoala.pl

Kontakt
Centrum Meblowe Czaniec
ul. Kościelna 71
43-354 Czaniec
tel. 513-139-175

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy