reklama
reklama

Koniec z nadmiernym owłosieniem. Gabinet ATENA zaprasza

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.10.2019 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Koniec z nadmiernym owłosieniem. Gabinet ATENA zaprasza

W salonie kosmetycznym ATENA mieszczącym się w Roczynach można skorzystać z zabiegów depilacji laserowej. Właścicielka salonu Aneta Najbor już od ponad 10 lat zajmuje się laserowym usuwaniem owłosienia.

Zawsze wykorzystuję lasery medyczne, które posiadają najbardziej rygorystyczne certyfikaty potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo (m.in. certyfikat FDA - amerykański Urząd ds. Żywienia i Leków). Przez wiele lat korzystałam z lasera LightSheer, a od zeszłego roku wprowadziłam laser najnowszej generacji Magma FormaTK. Jako jedyny gabinet kosmetyczny w okolicy posiadam własny sprzęt, a nie wypożyczany, dzięki czemu dużo łatwiej dostosować termin zabiegów dla klienta. Laser firmy Forma TK obecnie jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń tego typu na rynku światowym.

  • Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu jest miernik, który bada zawartość melaniny w skórze. Gwarantuje to ustawienie najskuteczniejszych parametrów i jednocześnie bardzo bezpiecznych dla danego fototypu skóry.

  • Posiada głowicę schładzaną do temperatury 4oC, przez co zabieg nie powoduje bólu.

  • Zabieg można wykonywać także u osób o ciemnych karnacjach (fototyp 3 i 4).

  • Dzięki dużej powierzchni głowicy czas trwania zabiegu jest bardzo skrócony.

Z zabiegu mogą korzystać również Panowie, którzy chcieliby pozbyć się nadmiernego owłosienia z ciała.


W gabinecie kosmetycznym ATENA można skorzystać także z technologii IPL . W urządzeniu zastosowano obecnie najwyższą gęstość impulsów na świecie, dzięki czemu świetnie sobie radzi z wieloma problemami, takimi jak:

  • Usuwanie przebarwień

  • Fotoodmładzaniem, ujędrnianiem skóry

  • Usuwaniem rumienia i zamykaniem drobnych naczynek krwionośnych

  • Leczeniem trądziku różowatego

  • Leczeniem trądziku zapalnego

  • Leczeniem grzybicy paznokci

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.gabinetatena.pl , gdzie znajdują się dokładne opisy zabiegów oraz cennik i aktualne promocje.

Zapraszam, Aneta Najbor


Gabinet kosmetyczny ATENA

Roczyny ul. Słoneczna 9

Tel. 502-246-035.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy