reklama
reklama

Rozmowy przed wyborami: kandydatka z naszego regionu o tym, co PSL ma do zaoferowania

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 30.09.2019 18:10, PG
Katarzyna Gołąb z apelem o zmianę pokoleniową w Sejmie.
Rozmowy przed wyborami: kandydatka z naszego regionu o tym, co PSL ma do zaoferowania
13 października tego roku w Polsce odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przed tym wydarzeniem rozmawiamy z posłami z naszego regionu, którzy znajdą się na listach wyborczych okręgu 12 obejmującego powiaty: wadowicki, suski, oświęcimski, chrzanowski, myślenicki. Co obiecują? Jakie mają programy? Jak widzą przyszłość naszego regionu?

Tym razem rozmowa z kandydatką z list PSL - Katarzyną Gołąb, nauczycielką języka niemieckiego, aktywistką społeczną oraz miłośniczką zdrowej żywności. Zobaczcie, co ma do zaoferowania wyborcom:


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zorro, 04.10.2019 10:21

co PSL ma do zaoferowania ? JAK ICH ZNAM TO PODNIESIENIE WIEKU EMERYTALNEGO

gregory, 30.09.2019 18:39

Paweł Kukiz o ZSL - zorganizowana grupa przestępcza ...chwilę potem sam do tej grupy wstępuje ...nie ma większej kur....tyzany na polskiej scenie politycznej niż ZSL...nawet rolnicy przejrzeli na oczy;-)