reklama

We wtorek debata na targu

, Polityka, Wiadomości, 30.09.2019 13:11,
Taki pomysł na dotarcie do wyborców.
We wtorek debata na targu
Banery, ulotki, a nawet debaty przedwyborcze w plenerze. Takie w ostatnich dniach odbyły się m,in. w Makowie Podhalańskim, a w poniedziałek na placu targowym w Kętach. Organizatorem był KOD Małopolska.

We wtorek o godz. 10:00 debata odbędzie się na targu przy ulicy Przemysłowej w Andrychowie.

Zobaczcie jak to wyglądało w Kętach i Makowie Podhalańskim.

Debata kęcka została storpedowana przez silnie wiejący wiatr i... przez jednego wyborców.

KĘTY

MAKÓW PODHALAŃSKI.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 01.10.2019 11:52

TVPIS samo na drugi dzień skorygowało błąd bez żadnego sądu itd. "Wiadomości TVP skorygowały błąd dzień później i zacytowały sondaż już z uwzględnieniem wyniku Konfederacji" https://www.wprost.pl/kraj/10256036/tvp-przegrala-proces-w-trybie-wyborczym-z-konfederacja-wiadomosci-maja-opublikowac-przeprosiny.html

aleocochodzi, 01.10.2019 11:20

TVPIS przegrało w trybie wyborczym proces sądowy z Konfederacją. Teraz będą przepraszać za to że kłamali. A co do tej pory jeszcze było kłamstwem powie w debacie poseł Jacek Wilk.

ulubieniec, 30.09.2019 15:42

Tylko osoba wierząca będzie głosować na nich, bo to jest cud, że teraz nagle przed wyborami znaleźli receptę na rządzenie w Polsce. Przez 8 lat potrafili zadbać tylko o ciepłą wodę w kranie, a żeby była dostatecznie ciepła lub w ogóle płynęła m.in. podwyższono VAT i "zreformowano" OFE na 150 mld. złotych. Nieusatysfakcjonowanym "kranówą" proponowano kredyt i zmianę pracy, co poniektórzy posłuchali i wyemigrowali z Polski.