reklama

Reanimacja przed blokiem

, Na sygnale, Wiadomości, 01.10.2019 09:25, WB / red
Reanimacja przed blokiem
We wtorek (1.10) po godzinie 7:00 rano służby ratownicze interweniowały przy ulicy Metalowców w Andrychowie, gdzie przed budynkiem zasłabł 80-letni mężczyzna. Na miejscu interweniowali zespół ratownictwa medycznego, strażacy oraz policja.

Przesz kilkadziesiąt minut prowadzona była reanimacja mężczyzny. Niestety, nie udało się go uratować.

Niestety, jak informują nas mieszkańcy, później doszło też do nieco bulwersującej sytuacji. W pocie czoła reanimację przez kilkadziesiąt minut prowadzili ratownicy medyczni z karetki, ale do stwierdzenia zgonu formalnie konieczna była obecność lekarza. Na medyka czekano kolejnych kilkadziesiąt minut. W tym czasie zmarły mężczyzna leżał na chodniku przed blokiem za parawanem. Obok czekał też zespół ratownictwa medycznego z karetką i policją, a całe zdarzenie miało miejsce w sąsiedztwie przychodni zdrowia.

Dodajmy, że po reformie służby zdrowia w ostatnich latach obecnie na pokładzie karetek w Andrychowie nie ma już lekarza.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

agares, 01.10.2019 22:21

[email protected] czytam coś ty tu napisał już 3 godznę i nie mogę tego rozszyfrować.poprostu jak ci się chce to rzygn.j sobie i już.kogo to interesuje.gość pisze że ktoś tam robi z siebie durnia a ty wyskakujesz ,,możecie nie lubić PIS-u,,o co ci chodzi????????

gregory, 01.10.2019 18:42

taka serdeczna prośba do Mam Newsa - odrobina obiektywizmu ...przypomnijcie czytelnikom co burmistrz Żak parę lat temu zrobił w temacie karetek i służby zdrowia - ludzie to pamiętają ..czasem chce się rzyg...ć gdy odwracacie kota ogonem...możecie nie lubić PIS-u ale zawsze warto być przyzwoitym i obiektywnym...

",,**,,", 01.10.2019 17:41

Pamietajcie nie wolno głosować na Polaka z pisu, zmarnowal kilkanaście lat w sejmie, kompletnie nic nie zrobił dla swojego okręgu wyborczego, przoduje tylko na plakatach juz dwa tygodnie robi z siebie durnia!!!!

",,**,,", 01.10.2019 17:39

Karetka bez lekarza jest tyle warta ile samolot bez pilota z sama stewardessą na pokladzie!!! Tak rzadzi pis.

kalafior, 01.10.2019 15:31

@aleocochodzi Ty jesteś przeciwnikiem szczepionek ?

aleocochodzi, 01.10.2019 13:04

UWAGA!!! Zgony dzieci po podaniu szczepionki o nazwie SYNFLORIX na pneumokoki. Więcej informacji stopnop.com.pl