Wojciech Kuźma z Kęt wraz z Darią Nowak zostali Mistrzami Świata w 10 tańcach!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 01.10.2019 20:40, PG
W wydarzeniu wzięło udział ponad 800 par z całego świata.
Wojciech Kuźma z Kęt wraz z Darią Nowak zostali Mistrzami Świata w 10 tańcach!

We wrześniu w Radomiu czwarty raz odbyła się międzynarodowa impreza Freedom Dance Cup 2019, w której wzięło udział ponad 800 par z całego świata. Jest to jeden z największych konkursów tanecznych w Polsce. Tegoroczną galę poprowadził Rafał Maserak. Podczas wydarzenia znalazł się nawet lokalny akcent.

Szkołę Tańca „Sukces” reprezentowała para: Wojciech Kuźma z Kęt oraz Daria Nowak. Wojciech i Daria zostali Mistrzami Świata w 10-tańcach do lat 16 czyli w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich. - Ponadto zwyciężyli również w turnieju o Puchar Świata w tej samej kategorii do lat 16 w obu stylach tanecznych, uzyskując tym samym niezwykły "Hat Trick". – czytamy na stronie internetowej szkoły tańca.

Podczas rozdawania pucharów zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”.foto: facebook.com/sukces.jaworzno/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 02.10.2019 04:30

gratulacje