reklama

Awarie i planowane wyłączenia prądu. Tauron ma pełne ręce roboty

Gospodarka, Wiadomości, 15.01.2023 20:45, eł

Trochę narozrabiał silny wiatr.

Awarie i planowane wyłączenia prądu. Tauron ma pełne ręce roboty

Spółka Tauron Dystrybucja zaplanowała na okres od poniedziałku do piątku sporo prac wymagających czasowego wyłączenia prądu. Ale już dzisiaj musiała wysłać w teren ekipy pracowników, ponieważ wichura spowodowała awarie w powiecie wadowickim i suskim.

Dopóki silne podmuchy wiatru nie ustąpią, takie sytuacje mogą się zdarzać. Czy i gdzie to nich dojdzie, nie sposób przewidzieć. Wiadomo natomiast, gdzie na pewno nie będzie prądu w najbliższych dniach, ponieważ Tauron Dystrybucja musi go wyłączyć na czas prac modernizacyjnych lub konserwacyjnych. Takich lokalizacji będzie szczególnie dużo w powiecie wadowickim, między innymi w Andrychowie, Targanicach, Sułkowicach, Mucharzu, Lanckoronie, Spytkowicach. Pełną listę, wraz z dokładnymi terminami, prezentujemy poniżej.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy