reklama
reklama

Wójt rezygnuje z udziału w płatnym plebiscycie i prosi o wsparcie chorej Zosi

MAGAZYN, Wiadomości, 14.01.2023 14:10,
Wójt rezygnuje z udziału w płatnym plebiscycie i prosi o wsparcie chorej Zosi
Wójt gminy Stryszów Szymon Duman zaapelował do mieszkańców, aby nie głosowali na niego w plebiscycie "Gazety Krakowskiej" (to jedna z wielu gazet regionalnych przyjętych przez Orlen) na "Osobowość Roku". Prosi, aby zamiast wysyłać na niego płatne SMS-y w tym plebiscycie, przekazać pieniądze na pomoc dla Zosi Pająk ze Skawinek k. Lanckorony.

Dziewczynka choruje na SMA i nie "załapała" się refundację z budżetu państwa kosztującej aż 10 mln zł terapii. Trwa zbiórka na jej leczenie.

"Szanowni Mieszkańcy. Udział w plebiscycie Osobowość Roku 2022 to dla mnie wielki zaszczyt. Intensywnie wraz z zespołem pracujemy, aby Nasza Gmina Stryszów stale się rozwijała. To bardzo miłe, że rezultaty naszej pracy są zauważane????.

✔️Proszę jednak na mnie NIE GŁOSOWAĆ❗️SMSy są płatne dlatego - Każdego, kto chciał oddać głos proszę o wsparcie Zosi przez wpłatę bądź licytację: https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak .
Ona potrzebuje leku, na który wszyscy razem zbieramy pieniądze.

- poinformował wójt Stryszowa.

foto: Gmina Stryszów

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy