reklama

Andrychów już szuka firmy, która będzie wywozić śmieci. Boją się, że czeka ich los Wadowic?

, Gospodarka, Wiadomości, 24.07.2019 15:35, PG
Andrychów ogłosił przetarg na odbiór śmieci.
Andrychów już szuka firmy, która będzie wywozić śmieci. Boją się, że czeka ich los Wadowic?

W środę (24.07.) burmistrz Andrychowa ogłosił przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Andrychów w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r.

Oferty można składać do 26 sierpnia.

Wydaje się być to rozsądną decyzją, po tym jak sąsiedni włodarz gminy Wadowice przetarg ogłosił zbyt późno, na miesiąc przed końcem umowy z dotychczasową firmą. Efektem czego był kryzys śmieciowy i odpady walające się po ulicach.

Od 1 kwietnia tego roku mieszkańcy Andrychowa płacą 15 zł od osoby za odbiór śmieci.

Od wysokości złożonych ofert w ogłoszonym właśnie przetargu zależy, czy w gminie Andrychów uda się utrzymać opłatę śmieciową na obecnym poziomie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 25.07.2019 05:13

Dokładnie ! My wyborcy PO czyli ludzie o wysokiej kulturze osobistej wiemy co piszemy ! Powiedział Pan Wincent że pieniędzy nie ma i nie będzie ! wiedział co mówi przecież !

DobraZmiana , 24.07.2019 20:43

Nie przez Kobielusa nie przez burmistrzanie przez radnych tylko przez jeban.....y pisiorow i przez jabany....ch idiotow co glosowali na nich. Teraz kur...... zobaczycie jak domini poleca podwyKi wszystkiego nachapaliacie sie przez 4lata 500 300 itp to teraz zobaczycie kurw......a.

",,**,,", 24.07.2019 16:57

Nalezy pamietac ze dzięki kobielusowi mamy jednej z najwyższych opłat za śmieci w okolicy!!!!!!!!!! Kobielus chowa sie przed waznymi glosowaniami. Kobielusie gdzie te żłobki, domy seniora, drogi, obwodnice????? Gdzie te Twoje puste obietnice??????!!!!!!!! Kolejny rok bierzesz kase z diety radnego za nierobstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!