reklama

W piątek i w sobotę HIP-HOP Festiwal w Energylandii. KONKURS [AKTUALIZACJA]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.07.2019 08:00,
Trwa sezon koncertowy w Energylandii w Zatorze.
W piątek i w sobotę HIP-HOP Festiwal w Energylandii. KONKURS [AKTUALIZACJA]
Dwudniowy Hip Hop Festival odbędzie się 26 i 27 lipca. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów tej muzyki, ponieważ na scenie pojawią się niekwestionowani liderzy polskiej sceny hip-hopowej. Line-up na chwilę obecną prezentuje się następująco – pierwszego dnia na pewno wystąpi Borixon, Sarius, Szpaku, Bedoes, Białas, White 2115 oraz Solar, natomiast drugiego donGURALesko, Grubson, Guzior, Żabson oraz Young Igi.


xxx

Dla Czytelników mamNewsa.pl mamy konkurs związany z tym festiwalem. Do wygrania po dwa podwójne zaproszenia na piątek i sobotę na festiwal w Zatorze.

Wystarczy napisać krótkie uzasadnienie: dlaczego hip-hop jest tak bardzo popularny? Najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi zostaną przez nas nagrodzone.

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]

W mailu powinny znaleźć się:

1/ odpowiedź

2/ imię i nazwisko osoby zgłaszającej

3/ numer telefonu

4/ dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

Na odpowiedzi czekamy do 24 lipca do północy

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

AKTUALIZACJA 25.07.209

Konkurs rozstrzygnięty. Dziękujemy za liczny udział. Podwójne zaproszenia zdobyli:
Maria Pezdek
Joanna Sajduk
Aneta Zawada
Natalia Wiktorczyk

Zaproszenia zostały wysłane na maila podanego w zgłoszeniu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy