reklama
reklama

Olbrzymi karp złowiony przez mieszkańca Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 22.07.2019 19:45, DK
Wiadomo gdzie taki olbrzym pływa.
Olbrzymi karp złowiony przez mieszkańca Andrychowa

To się nazywa profesjonalizm! Właściciel firmy produkującej przynęty oraz importer sprzętu wędkarskiego czyli Piotr Jakubowski z Andrychowa z firmy deltabaits, pochwalił się okazem karpia, którego złowił na jeziorze we Francji.

Złowiona przez niego ryba ważyła ponad 28 kg!

- Złowiłem go na Łowisku Rainbow Lake. Z tego łowiska pochodzi długo utrzymywany rekord świata karpia 44kg. Tego karpia złowiłem na przynęty których jesteśmy producentem, miał 28,5kg i pływa dalej jak wszystkie ryby łowione przez mnie - mówi nam Piotr.

Połowa sukcesu to dobrze wybrane łowisko. Karp jest rybą ciekawską i dlatego dobrze jest codziennie go nęcić np. kukurydzą. Co ciekawe, trzeba być systematycznym i nęcić zawsze o stałej porze, nawet przez tydzień.

Złowienie naprawdę dużej sztuki jest sztuką trudną i wymagającą sporych umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych wędkarstwem, zapraszamy na stronę www.deltabaits.com


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stachurski300, 23.07.2019 13:34

co to jest artykuł czy reklama ?

obserwator2010, 22.07.2019 21:13

to nie jest dziki karp

obserwator2010, 22.07.2019 21:11

onnne majaa sklerozzee