reklama

Kto chętny na trasę rowerową? Skolnity Ski&Bike zapraszają

, Sport, Wiadomości, 22.07.2019 18:20, PG/WB
Atrakcje na wakacje w Wiśle.
Kto chętny na trasę rowerową? Skolnity Ski&Bike zapraszają

Skolnity Ski & Bike to stacja narciarska, która latem zamienia się w trasy rowerowe i umiejscowiona jest w samym centrum Wisły.

Na początku lipca otwarto familijną trasę rowerową o nazwie „Zielony Zygzak” i długości 4100 m dla początkujących kolarzy. Jest to trasa poprowadzona przez las, utwardzona, posiadająca liczne zakręty z bandami i bez o średnim nachyleniu około 5%. Nie posiada trudnych do przejechania przeszkód, sporadycznie występują kamienie i korzenie. Na trasie można napotkać niewielkie muldy, drobne kamyczki i drewniane mostki.

Zapraszamy Was na materiał z przejazdu.

Warto dodać, że Skolnity przygotowują się już do sezonu zimowego. Powiększono strefę parkowania i drogę dojazdową. Ulepszany jest także system naśnieżania oraz trasy narciarskie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama