reklama

Wypadek na Sobieskiego w Kętach. Auto w rowie w Bulowicach [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 23.07.2019 16:05,

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 15:00.

Wypadek na Sobieskiego w Kętach. Auto w rowie w Bulowicach [FOTO]

Policja ustala przyczyny wypadku w Kętach na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego z Młodzieży Polskiej, do którego doszło we wtorkowe (23.07) popołudnie [na zdjęciu].

- Jak wstępnie ustalili policjanci 43 – letnia mieszkanka gminy Kęty, kierując samochodem marki Fiat CC, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzyła się z jadącym na motorowerze 73 – letnim mieszkańcem Wilamowic. W wyniku potrącenia motorowerzysta upadł na jezdnię, a motorower uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Ford - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Ze wstępnych badań lekarskich wynika, że motorowerzysta doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń i został przewieziony na leczenie do szpitala.

W miejscu gdzie doszło do zdarzenia droga jest zamknięta dla ruchu. Służby kierują objazdami - informują policjanci.

Z kolei po godzinie 16:00 do zdarzenia drogowego doszło w Bulowicach na drodze krajowej nr 52. Samochód osobowy wylądował tam w rowie. Kierowca został przewieziony do szpitala.

KĘTY


BULOWICE


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy